Limited Time Offer EUR 500 discount on Official APICS courses

Seznamte se s našimi APICS lektory

Vzdělávání v oblasti řízení Supply Chainu je naší vášní. Provedeme vás vzdělávací částí a připravíme vás na zkoušky. Od roku 2013 jsme vyškolili více než 200 odborníků.

ROB VAN STRATUM​

ROB VAN STRATUM

APICS MASTER TEACHER & PARTNER

Rob v současné době přednáší jako docent na Fontysově Univerzitě aplikovaných věd (Eindhoven, Nizozemsko) a také jako hostující profesor na několika univerzitách ve Velké Británii, kde vyučuje řízení podnikových procesů (BPM), řízení dodavatelského řetězce (SCM) a řízení změn na bakalářské i magisterské úrovni.

Rob je známým odborníkem a spoluautorem několika učebnic v oblasti řízení dodavatelských řetězců.

Působí ve společnosti APICS jako SME (Subject Matter Expert) pro kurzy CPIM a CSCP a účastní se programu IDP (Instructor Development Program).

Rob je jedním z mála držitelů titulu Master Teacher pro kurzy CPIM a CSCP. Školil mnoho firemních APICS seminářů, např. společnosti Panalpina, Nike, Cap-Gemini, ASML, Campina-Melkunie, IBM, Novartis, Tyco.

ANA CLÉRISSE

APICS CERTIFIED INSTRUCTOR & PARTNER

Ana vystudovala Ekonomiku a management na univerzitě v Malaze ve Španělsku. Svou kariéru zahájila v oblasti řízení výroby a postupně vystřídala několik rolí od pozice vedoucího plánování výroby, přes konzultanta až po manažera zákaznického servisu.

Během své kariéry získala řadu zkušeností, pracovala v mezinárodních společnostech jako jsou Fujitsu, Altra Corporation, Oracle a Armstrong World Industries.

Ana je již několik let certifikovanou instruktorkou APICS a od začátku roku 2015 s námi spolupracuje. V roce 2005 získala certifikát CPIM a o čtyři roky později složila zkoušku CSCP a získala i tento certifikát.

Má mnoho cenných zkušeností, o které se s vámi v kurzu podělí.

ANA CLERISSE​
VACLAV SULISTA​

VÁCLAV ŠULISTA

BUSINESS PARTNER

Václav vystudoval chemii na Univerzitě Karlově v Praze a od roku 1990 žije ve Švýcarsku, kde zastával několik pozic v oblasti řízení dodavatelského řetězce v nadnárodní společnosti.

Václav má bohaté zkušenosti jako manažer v různých oblastech a působí také jako kariérní kouč.

JIŘÍ SYCHRA

BUSINESS PARTNER

Jiří vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, Fakultu podnikohospodářskou. Během studia se zaměřil na logistiku a pracoval jako zástupce vedoucího logistiky společnosti Family Frost a později jako plánovač ve společnostech L´Oreal a Samsung Electronics, kde získal bohaté zkušenosti v oblasti FMCG.

V roce 2013 Jiří úspěšně absolvoval kurz CSCP a získal mezinárodní certifikát CSCP od organizace APICS.

Jiří pracoval v automobilovém průmyslu, který se může pochlubit špičkovými SCM procesy nejen v Česku. Zastával pozici vedoucího logistiky ve společnosti Grupo Antolin, předtím ve společnosti Simoldes Plasticos (obě společnosti jsou předními dodavateli Škoda Auto).

Dnes Jiří pracuje ve společnosti Ammann. Společnost Ammann je předním světovým dodavatelem míchacích zařízení, strojů a služeb pro stavební průmysl s hlavní specializací na silniční stavitelství a dopravní infrastrukturu. Jeho pozice je Operations Manager.

Ve společnosti Supply Chain Education je Jiří zodpovědný za obchodní jednání se zákazníky a celkovou organizaci kurzů.

Zajišťuje kurzy v českém jazyce.

JIRI SYCHRA​

Oficiální APICS partner od roku 2013

Supply Chain Education je oficiálním partnerem APICS. Naši lektoři jsou zároveň certifikovaní a celosvětově uznávaní APICS lektoři a jsou odhodlaní posilovat klíčové kompetence našich studentů v oblasti Supply Chainu.

Všichni lektoři mají bohaté zkušenosti v oblasti SCM, o které se s vámi rádi podělí.

APICS partner badge

200+

Vyškolených profesionálů

50+

Firem

11

Let na trhu

Supply chain education

Supply Chain Education

Poskytujeme celosvětově uznávané APICS certifikace. Získáte komplexní vzdělávání a rozvoj s našimi odborníky díky využití celosvětových standardů pro transformaci vašeho dodavatelského řetězce.

Oficiální APICS a ASCM partner

Vzdělávání v angličtině nebo češtině

Certifikovaní a zkušení lektoři

Individuální přístup

200+ vyškolených profesionálů

Online nebo osobně

Výuka dostupná po celém Česku a v rámci celé Evropské unie

zcela zdarma badge

Rezervujte si bezplatnou konzultaci

Chcete před vstupem do kurzu získat více informací?

Klikněte na tlačítko níže a rezervujte si nezávaznou online schůzku s jedním z certifikovaných lektorů.

Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.